Úvodní strana » O projektu » KRTEČKOVA MINIŠKOLKA
0 projektu

KRTEČKOVA MINIŠKOLKA

Pod záštitou projektu Od kočárku k podnikání mohla vzniknout při Mateřském centru Krteček v Jeseníku miniškolka.

Miniškolka byla otevřena v únoru 2013 a je určena pro děti ve věku od 2 do 3 let. Jedná se o celodenní péči, obdobně jako v klasické mateřské školce, s tím rozdílem, že v Krtečkově miniškolce má kvalifikovaná paní učitelka, které děti v miniškolce říkají teta, na starosti maximálně čtyři děti.

Zabezpečeno není pouze hlídání. Děti v miniškolce mají na každý den připravený program umožňující individuální přístup, včetně výtvarných aktivit, hudebně pohybových chvilek, pobytu venku a odpoledního spánku.

Při výběru do miniškolky dostávají přednost děti maminek s dvouletou mateřskou dovolenou a maminek samoživitelek. Je pouze na rozhodnutí rodiče, jak často bude dítě miniškolku navštěvovat a jestli bude docházet pouze na dopoledne nebo na celý den. Limitující je kapacita čtyř dětí současně. Platí se za počet dnů, které dítě v Krtečkově miniškolce stráví, přičemž částka za měsíc se může vyšplhat maximálně na 500 Kč.

Pro bližší informace o provozu miniškolky můžete kontaktovat naší koordinátorku pro Jeseník.

Fotografie
DSCN0104.JPG
8.JPG
7.JPG
© 2019 KRTEČKOVA MINIŠKOLKA | O projektu Od kočárku k podnikání
Všechna práva vyhrazena.
Tento p​rojekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.